O nas

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - kompleksowy model leczenia alkoholizmu

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to doświadczona grupa specjalistów składająca się z terapeutów uzależnień, psychoterapeutów, trenerów i psychologów, którzy doskonale znają podłoże uzależnień od alkoholu.

Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie. Program terapii uzależnień jest zawsze dostosowany indywidualnie do potrzeb zgłaszającego się do nas Pacjenta. Możesz się z nami skontaktować o każdej porze dnia i nocy, pracujemy całodobowo. Oferujemy różne rozwiązania w leczeniu alkoholizmu, w tym terapie grupowe i indywidualne, psychoterapię i stałe wsparcie zespołu terapeutycznego. Jeżeli będziesz mieć takie życzenie możemy również przewieźć Cię do naszego specjalistycznego ośrodka komfortowym pojazdem i z zachowaniem całkowitej dyskrecji. Nikt się nie zorientuje, że zgłosiłeś się na terapię uzależnień.

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień jest legalnie działającą placówką medyczną, która funkcjonuje zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej w zakresie świadczenia usług leczenia uzależnienia od alkoholu. Dzięki wszystkim posiadanym certyfikatom cieszymy się dużym zaufaniem Pacjentów.

O każdego Pacjenta w naszym ośrodku dbają wybitni lekarze specjaliści. Posiadają oni duże doświadczenie, olbrzymią wiedzę merytoryczną, popartą wieloma szkoleniami i udziałem w konferencjach naukowych. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień zadba o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Dyskrecja jest podstawowym warunkiem naszej pracy. To da Ci poczucie bezpieczeństwa. Dbamy o to, by nasze działania były najwyższej jakości. Nasza efektywność jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i wysoko wykwalifikowanej kadry terapeutów.

Jeżeli czujesz, że masz problem z alkoholem lub narkotykami i chcesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem, nie zwlekaj i zgłoś się do naszej placówki – pomożemy Tobie!

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem i stosujemy tylko sprawdzone i skuteczne metody leczenia alkoholizmu. Zapewnimy Ci najlepszą możliwą opiekę i bezpieczeństwo. Nasze indywidualne podejście do każdego Pacjenta ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i zdrowia osób uzależnionych. Oferujemy szczegółowy wywiad medyczny, indywidualne plany działania oraz opiekę wspaniałego zespołu specjalistów.

Wszystko, czego potrzebujesz aby szybko powrócić do zdrowia i życia w trzeźwości znajdziesz w naszej specjalistycznej placówce.

Skuteczne formy terapii to efekt wieloletniego doświadczenia w ośrodkach prywatnych i publicznych w Polsce i za granicą. W naszej placówce zaopiekują się Tobą najwyższej klasy profesjonaliści. Możesz liczyć na to, że będziemy przy Tobie 24 godziny na dobę.